top of page
  • Yazarın fotoğrafıGamews

Prime Video Duyurdu: God of War Dizisi Yapılacak

PlayStation'ın en büyük markalarından biri olmayı başaran God of War, 2018 yılında yapılan dördüncü oyunla birlikte eski ününe tekrar kavuşmuştu. Bu yıl piyasaya sürülen God of War Ragnarök, çoğu otoriteye göre senenin en iyi oyunu olarak gösteriliyordu.


Arka arkaya gelen bu başarının ardından God of War'un franchise olarak satılması da gecikmedi. Bu yaz gösterime giren devasa bütçeli Rings of Power dizisiyle adından söz ettirmeyi başaran Prime Video,God of War'un dizi haklarını satın aldığını duyurdu.


God of War dizisi haberi, platformun resmi sosyal medya hesaplarından "God of War geliyor." notuyla duyuruldu. Şimdilik projenin detayları hakkında pek fazla bilgi bulunmasa da senaryo olarak son iki oyunun hikayesinin baz alınacağı açıklandı.

Amazon Studios küresel televizyon başkanı Vernon Sanders proje hakkında, "'God of War', zengin hikaye anlatımı kadar geniş ve sürükleyici dünyalarıyla da küresel müşterilerimizi büyüleyeceğine inandığımız ilgi çekici, karakter odaklı bir seri. Sony Pictures Television, PlayStation Productions ve Santa Monica Studio ile God of War mitolojisini bu kadar önemli bir şekilde keşfetme macerasını paylaşmaktan onur duyuyoruz." dedi.

12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page